Automyynti

Miikka Lännistö myyntipäällikkö, ostot

Service also in english

044 724 9609
miikka.lannisto@visa-auto.fi

Sauli Mattila automyyjä, ostot

Service also in english

044 724 9603
sauli.mattila@visa-auto.fi

Reima Jokila automyyjä, ostot

044 724 9602
reima.jokila@visa-auto.fi

Henrik Martelius automyyjä, ostot

044 724 9611
henrik.martelius@visa-auto.fi

Matias Luoma automyyjä

Service also in english

044 724 9612
matias.luoma@visa-auto.fi

Tomi Rantala automyyjä

Service also in english

044 724 9614
tomi.rantala@visa-auto.fi

Elias Mononen automyyjä

Service also in english

044 724 9610
elias.mononen@visa-auto.fi

Hallinto

Samuli Hietarinta toimitusjohtaja

Service also in english

0400 868 676
samuli.hietarinta@visa-auto.fi

Eija Riski toimistosihteeri

044 724 9604
eija.riski@visa-auto.fi

Susanna Söderman autosihteeri

Service also in english

045 768 31946
susanna.soderman@visa-auto.fi

Myynnin tuki

Marko Alajuuma myyntiavustaja

044 724 9607
marko.alajuuma@visa-auto.fi

Ostot

Ismo Visa Yksityis- ja yritysostot, osakas

Service also in english

044 724 9601
ismo.visa@visa-auto.fi

Kenneth Nyman tuontiautot, import

Service also in english on on

044 076 5122
kenneth.nyman@visa-auto.fi

Yhteystiedot

Visa-Auto Raisio

Allastie 4
21200 Raisio
p. 02 4373 9114
visa-auto@visa-auto.fi

Visa-Auto Huittinen

Kauppiaskatu 3
32700 Huittinen
p. 044 984 2974
visa-auto@visa-auto.fi

Aukioloajat

ma–pe 10.00–18.00
lauantai 10.00–15.00

Pääsiäisen aukioloajat:
perjantaina 19.4. ja maanantaina 22.4. olemme suljettuna.

Y-tunnus

0724961-8